Meteoservis 2.30 pro Windows Phone – více informací na LiveTile

Nová verze přidává zejména možnost zobrazit libovolnou informaci ze stránky Aktuální stav počasí na zadní straně živé dlaždice. Nyní tedy můžete mít např. aktuální satelitní snímek nebo teplotní mapu zobrazenou na LiveTile. Zavedena také byla nová metoda pro generování a ukládání obrázků v aplikaci a opraveno bylo několik drobných chybiček.


Aplikaci Meteoservis vyvíjí tým profesionálních vývojářů s dlouholetou zkušeností s meteorologií. Meteoservis pracuje přímo s výstupy numerických modelů, sám je interpretuje a pak předkládá jako „vlastní“ předpověď. Základem je detailní předpověď počasí ve tříhodinových intervalech. Meteoservis je zaměřen specificky na území České a Slovenské republiky a je k dispozici pro platformu Windows Phone nebo Google Android (nová verze je před dokončením). Kompletní informace o aplikaci Meteoservis a odpovědi na nejčastější otázky najdete na oficiálních stránkách aplikace.

Jak už jsem naznačil, v nové verzi máte konečně možnost zobrazit si libovolnou informaci ze stránky Aktuální stav počasí na zadní straně živé dlaždice. Doposud bylo možno na zadní straně zobrazovat jen radarové snímky ČR a nebo SR. Teď tam můžete mít třeba mapu aktálních teplot nebo satelitní snímek apod. To samozřejmě platí pro edice Pro a Standard, jelikož bezplatná Lite edice zobrazení na zadní straně dlaždice nepodporuje.

Meteoservis

V souvislosti s tím byla zavedena nová metoda generování a ukládání obrázků zobrazovaných na stránce Aktuální stav počasí a na LiveTile. Nový princip je datově úspornější a také efektivnější, ale bohužel nekompatibilní s obrázky staženými v minulosti. Staré obrázky budou automaticky smazány a nové staženy při první aktualizaci dat. Na tuto skutečnost budete upozorněni při prvním spuštění této nové verze – instalujete-li tuto verzi jak update verze předchozí.

Meteoservis

Vyřešen byl také problém se zobrazováním některých ovládacích prvků u světlého resp. invertovaného motivu.

Přeji Vám hodně radosti a užitku z používání aplikace.
Aplikaci Meteoservis pro Windows Phone nainstalujete prostřednictvím odkazů na Windows Phone Store (Marketplace), které najdete na této stránce.

Užitečné odkazy:

Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>