Meteoservis 2.35 pro Windows Phone – graf větru a další vylepšení

Nově je v této verzi k dispozici graf rychlosti větru, což je jednou z funkcí, kterou jste často v diskuzích poptávali. Dalším vylepšením je například kontextová nabídka na stránce Aktuální stav počasí, pomocí níž můžete provést aktualizaci vybraného snímku nebo tuto informaci rychle nastavit pro zobrazování na zadní straně živé dlaždice.


Meteoservis je jiné počasí. Aplikaci vyvíjí tým profesionálních vývojářů s dlouholetou zkušeností s meteorologií. Meteoservis pracuje přímo s výstupy numerických modelů, sám je interpretuje a pak předkládá jako „vlastní“ předpověď. Základem je detailní předpověď počasí ve tříhodinových intervalech, takže máte vždy dokonalý přehled o tom, jak se bude počasí měnit v průběhu dne či noci. Meteoservis je zaměřen specificky na území České a Slovenské republiky a je k dispozici pro platformu Windows Phone nebo Google Android. Kompletní informace o aplikaci Meteoservis a odpovědi na nejčastější otázky najdete na oficiálních stránkách aplikace.

V nové verzi se mezi již existujícími grafy objevil také graf rychlosti větru. Doposud byl na stránce ‘Předpovědní graf’ zobrazován graf teplot, srážek a v Pro edici také graf atmosférického tlaku, který pro mnoho uživatelů není moc zajímavý. Zato nový graf průběhu síly resp. rychlosti větru může být vítaným doplňkem např. pro vaše koníčky, třeba golf nebo sušení prádla:) Nový graf rychlosti větru je k dispozici v edici Pro i Standard. Bezplatná Lite edice toto zobrazení nepodporuje.

Meteoservis

Dalším vylepšením je zavedení kontextové nabídky (menu) u jednotlivých informačních bloků na stránce ‘Aktuální stav počasí’. Pomocí této nabídky můžete jednoduše provést aktualizaci vybraného snímku, zejména pokud nevyužíváte automatické aktualizace, bez nutnosti vstupovat do zobrazení detailu snímku. Pomocí této kontexové nabídky můžete ale také rychle nastavit vybranou informaci pro zobrazování na zadní straně dlaždice, což bylo doposud nutno provést v dialogu Nastavení aplikace v sekci Dlaždice. Rychle nastavit zobrazování na zadní straně dlaždice můžete nově také pomocí rozšířené nabídky na stránce detailu snímku.

Meteoservis

Přeji Vám hodně radosti a užitku z používání aplikace.
Aplikaci Meteoservis pro Windows Phone nainstalujete prostřednictvím odkazů na Windows Phone Store (Marketplace), které najdete na této stránce.

Užitečné odkazy:

Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>