ROM pro E-ten Glofiish X800 – WM 6.1 a více volné paměti

Máte chuť či zájem povýšit operační systém vaší X800 na Windows Mobile 6.1 a zároveň tak i získat, kromě nárustu rychlosti, i trochu té volné paměti RAM navíc? Pokud ano a jste alespoň trochu technicky zdatní, můžete si do svých miláčků nahrát novou upravenou ROMku od našeho slovenského bratra.

Relativně nedávno jsem vám přinesl článek o tom, jak poněkud optimalizovat systém a paměť RAM u E-tenu X800, jelikož jak známo, tento přístroj disponuje pouze 64 MB paměti RAM a tak je boj o každý bajt skoro nutností. Dnes tu máme možnost si nahradit celou ROM a ještě více systém zdokonalit a uvolnit také více paměti pro běžné aplikace. Přiznám se, nejsem zrovna ten typ, který by flešoval vše, co mu přijde pod ruku a každou novou ROMku okamžitě testoval. Ostatně na mém HTC Touch Cruisovi není ani příliš důvod, jsem spokojen, tak proč to měnit a přidělávat si práci a zadělávat si na možné problémy. Snad, až bude oficiální ROM s WM 6.1 budu o tom uvažovat. Nicméně pro majitele X800 je to možná jediný způsob, jak svému miláčkovi odlehčit a nabýt tak několik drahocenných megabajtů paměti.

Tato nová ROM pro E-ten X800 obsahuje již nejnovější verzi OS Windows Mobile 6.1 a je postavena na oficiální ROMce WWE 403. Pagepool je nastavena na 4 MB a volná Storage paměť je 196 MB. Volná uživatelská RAM pak činí 30 MB. A nyní pár obrázků:

1 1 1 1

Vše potřebné k samotné realizaci a možnost stažení této ROM najdete zde.
Každopádně doporučuji si nejdříve důkladně projít a přečíst celou diskuzi a samozřejmě zazálohovat všechna potřebná data. A pamatujte, pokud se rozhodnete pro flešování nové neoficiální ROM, děláte vše na vlastní triko … na vlastní nebezpečí.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>