Poslední komentáře

    No comments.

MusicMan 2.10 – rychlé přehrávání hudby ve složkách

První větší update této aplikace pro jednoduché a rychlé přehrávání hudby na vašem Windows Phone přichází s mnoha vylepšeními, změnami a novými funkcemi. Kromě lehkého tunningu grafiky prostředí lze nyní rychle přidávat obsah složky do playlistu a hlavně, jedním kliknutím přehrávat zvolenou složku.

MusicMan je nová a nedávno představená hudební aplikace pro systém Windows Phone. MusicMan nepoužívá žádné automaticky generované knihovny či playlisty. Nevyužívá totiž metadata souborů (např. MP3-tagy), ale pracuje se jmény souborů a složek přesně tak, jak je máte uložené v telefonu, a tím vám umožní sestavit si svůj seznam skladeb právě tak, jak chcete vy. Sami se rozhodnete co se bude hrát a v jakém pořadí. Jednoduše si vyberte skladby z jedné nebo více složek, a pak už si jen uživejte hudbu.

Graficky se lehce změnilo záhlaví aplikace, které je nyní kompaktnější a celkově graficky lépe vyvážené. Hned vedle nápisu MusicMan je také v případě nutnosti zobrazován indikátor zanepráznění aplikace. Vpravo se pak nachází ikona pro přepínání režimu tj. volba mezi standardním režimem a zcela novým režimem nazvaným Folder-mode.

Ve standardním režimu lze nyní rychle přidat všechny skladby z vybrané složky do playlistu. Jedním kliknutím na ikonu složky se symbolem [+] se skladby přidají do playlistu bez nutnosti danou složku otevírat a vstupovat do ní (což ale stále můžete standardním kliknutím na její název).

MusicMan MusicMan

Přepnete-li však, pomocí ikony pro přepínání režimu v záhlaví, aplikaci do režimu Folder-play, můžete nyní podobným a rychlým způsobem okamžitě spustit přehrávání skladeb z dané složky bez nutnosti tyto skladby manuálně přidávat do playlistu. Jedním kliknutím na ikonu složky se symbolem [▶] se spustí její přehrávání a obsah složky je automaticky vložen do playlistu. Potvrzovací dialog, který je standardně zapnutý, lze samozřejmě v nastavení vypnout. Navíc, můžete kdykoliv přepnout zpět na standardní režim a kombinovat tak oba tyto režimy, například přidat další skladby k aktuálnímu playlistu.

Do nastavení aplikace byly také přidány nové možnosti resp. volby. Nyní je možno deaktivovat zobrazování obrázku na pozadí aplikace. Po vypnutí bude pozadí jednobarevné. V budoucnu, a také podle vaší odezvy, je v plánu také podpora pro barevná schémata a tedy kompletní volnost ve výběru barev prostředí. V nastavení lze také vypnout/zapnout již zmiňované potvrzování před přehráním složky v režimu Folder-mode.

MusicMan MusicMan

Tolik tedy dnešní představení novinek ve verzi 2.10.
Pro kompletní popis a další informace se podívejte na oficiální stránky aplikace.
Aplikaci MusicMan pro Windows Phone nainstalujete prostřednictvím odkazů na Windows Phone Store, které najdete na této stránce.
Přeji Vám hodně radosti a užitku z používání aplikace.

Užitečné odkazy:
Oficiální stránky aplikace MusicMan
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku (anglicky)

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>