Meteoservis WM má stránku a fanklub na Facebooku

Aplikace Meteoservis WM chce být také moderní. A co víc pro to udělat, než ji moderně umístit do “knihy ksichtů” tedy na Facebook. Počet uživatelů aplikace se stále rozrůstá, ale stále je hodně těch, co o ni vůbec neví. Na Facebooku jsem tedy založil novou stránku pro Fanklub aplikace Meteoservis WM a všechny vás, uživatelé i fanoušky, zvu – připojte se k nám, sdílejte své zkušenosti, dejte vědět ostatním a prostě buďte v obraze.


Meteoservis WM je freeware aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Mobile pro sledování a předpověď počasí, určená speciálně pro Čechy a Slováky. Pro ty, kdo vůbec netuší co Meteoservis WM je, je zde odkaz na oficiální stránky projektu, kde se lze o této freeware aplikace pro Windows Mobile vše dozvědět a taky si ji stáhnout.

Nedávno byla uvolněna nová verze s označením 1.70, která přináší další vylepšení. To ale neznamená, že by vývoj ustrnul. Naopak, s vývojem se počítá i nadále. Jen mějte, prosím, na paměti, že nemohu trávit dlouhé hodiny či dny vývojem něčeho, co mě vůbec neživí. Ale nemyslete, ve skoro každé volné chvíli na vylepšeních pracuji a nebo o nich uvažuji. Uživatelů je už slušná spousta a chápu, že každý by chtěl něco jiného. Ten by chtěl větší ikony a onen zase integraci do Mobile Shell atd. atd. Ale ne všechno je v rozumné době implementovatelné či z pohledu dalšího vývoje aplikace vhodné. Takže, prosím, trochu shovívavosti…

Chcete-li být neustále v obraze a vědět o tom co se chystá či jenom šušká, máte několik možností. Stačí třeba pravidelně sledovat tento web a nebo diskuzní fórum k aplikaci Meteoservis WM. Jste-li registrování na sociální síti Facebook, máte nyní k dispozici ten nejjednodušší a také nejrychlejší způsob, jak o všem novém či chystaném vědět. Meteoservis WM má na Facebooku svou stránku a vlastně i takový fanklub. Vstupte zde.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>