Poslední komentáře

    No comments.

Meteoservis 1.20 pro Windows Phone – další vylepšení vašeho počasí

Nová verze této oblíbené aplikace pro předpověď a sledování vývoje počasí přináší opět pár vylepšení a samozřejmě taky opravy drobných nedostatků. Mezi ty hlavní novinky lze zařadit například i možnost prohlížet a sledovat historii teplot a synoptické situace, podobně jako je tomu u radarových či satelitních snímků.


Nedávno byla představena první verze této aplikace pro moderní platformu Windows Phone. Rád bych vás upozornil na inovované oficiální stránky aplikace Meteoservis, kde najdete kompletní popis aplikace a všechny důležité informace na jednom místě, další tipy a rady, a také si prostřednictvím těchto stránek můžete aplikaci pro Windows Phone či Android stáhnout do mobilu.

Dnešní update se týká plnohodnotné aplikace Meteoservis. Bezplatná freeware verze Meteoservis Lite verze je určená zejména pro vyzkoušení funkčnosti verze plné a nebo pro zcela nenáročné uživatele, kterým nevadí omezení či nepřítomnost některých funkcí a následující řádky se jí tedy vůbec netýkají. Nyní vám tedy ve stručnosti představím hlavní změny a novinky v Meteoservisu ve verzi 1.20.

Meteoservis Meteoservis

• Opravena byla chyba v zobrazování grafu, která se projevovala v případě záporných teplot v celém zobrazovaném období.
• Upraven byl způsob načítání dat. Nyní je o něco rychlejší odezva po startu aplikace.
• Timeout (prodleva) při přístupu na webový server zkrácen na 30 sekund.
• Upraven byl také princip aktualizace dat pro lepší zajištění při nedostupném serveru.
• Položka menu ‚Aktualizovat‘ na stránce ‚Aktuální stav počasí‘ je nyní k dipozici vždy a je tedy možno kdykoliv manuálně provést aktualizaci těchto dat.
• Zobrazení aktuálních teplot a synoptické situace je nyní stejné jako u ostatních zobrazovaných informací o aktuálním stavu počasí (např. radarová data). Nyní je tedy možno sledovat historii teplot a synoptiky.
• Nový a lepší způsob generování zadní strany LiveTile pro zobrazení radarových snímků. V předchozí verzi docházelo často k problémům ve službě na pozadí a LiteTile tak občas nebyla správně aktualizována apod.
• Aktualizaci na stránce ‚Aktuální stav počasí‘ lze nyní aktivovat gestem ‚zatřepání‘ přístrojem. Tuto funkci lze v nastavení zakázat.
• Upravena a rozšířena byla stránka ‚O aplikaci‘ v sekci ‚Pomoc‘. Najdete zde odpovědi na nejčastější otázky. Navíc přibyla zcela nová sekce ‚Tipy‘.
• Další drobné úpravy a interní vylepšení

Aktuální verzi aplikace Meteoservis pro Windows Phone nainstalujete prostřednictvím následujících odkazů na Marketplace.

Meteoservis

Meteoservis Lite

Závěrem Vám přeji hodně radosti a užitku z používání aplikace.
Užitečné odkazy:

Homepage
Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>