DontForget 2.60 pro Windows Mobile Smartphone

DontForget, není jen jednoduše použitelný a plně konfigurovatelný připomínač všech zmeškaných událostí pro zařízení s operačním systémem Windows Mobile, ale umí toho mnohem víc. Po několika “servisních” úpravách byla nyní uvolněna nová verze pro WM Smartphone s označením 2.60, která zavádí jednu zcela novou, a myslím že i zajímavou, funkci a také opravuje několik nedostatků hlášených uživateli.

Nedávno byla dokončena a uvedena na trh verze 2.50 pro Windows Mobile Smartphone. Verze 2.51 obsahovala jen malou servisní opravu a verze další, s označením 2.55, přinesla sice pár významných změn, ale žádné nové funkce. O této verzi a o připravované verzi pro PocketPC zařízení jsem vás informoval nedávno v tomto článku. Více o aplikaci DontForget najdete zde.

V současné době se intenzivně pracuje na dokončení první verze určené přímo PocketPC zařízením a první Beta verze je již v péči několika beta-testerů. Uvolnění verze pro PPC se předpokládá během 2-3 týdnů, nenastanou-li nějaké komplikace. I přes tyto horečné práce se našel čas na novou verzi pro Smartphone zařízení. Tato verze, jak již bylo zmíněno přináší také jednu novou funkci. Co je tedy nového:
DF

• Byla přidána nová volba “Ignorovat Outlook E-maily”. Je-li tato volba zapnuta, bude DontForget ignorovat všechny nepřečtené e-maily z účtu “Outlook E-mail” (například po synchronizaci s MS Outlookem) ale stále bude upozorňovat na nepřečtené e-maily z jiných (běžných) uživatelkých (POP) účtů, které máte nastaveny. Pokud tedy využíváte možnost synchronizovat své e-maily z MS Outlooku s Windows Mobile zařízením, nebude vás už DontForget “otravovat” a neustále upozorňovat, že máte “milión” nepřečtených e-mailů.

• Upraveno bylo přepínání do módu Letadlo (vypnutí GSM) pro lepší kompatibilitu na různých zařízeních. V některých případech docházelo k tomu, že se zařízení do módu Letadlo nepřeplo, jak bylo požadováno v nastavení deaktivace.
• Stejně tak byla interně přepracována funkce Auto restart (reboot) v zadaný čas a den.
• A samozřejmě několik dalších interních a kosmetických úprav

Tuto novou verzi, si jako obvykle můžete stáhnout z těchto stránek.
A příště se snad setkáme u uvedení první plnohodnotné verze pro PocketPC …

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>