Vyzvánění a zvuky pro váš mobil. Legálně a zdarma.

Pro většinu je výběr vyzvánění či zvuku příchozích zpráv tou první věcí, kterou na svém novém mobilu udělají. A z těch několika zvuků s přístrojem dodávaných, je často velice obtížné si nějaký solidní vybrat. Kupovat a tedy platit za pár sekund “hudby” není taky zrovna oblíbené. I proto jsem se dnes rozhodl vás nasměrovat na místo, kde najdete spousty zvuků, pazvuků a úryvků skladeb, které si můžete poslechnou a poté zdarma a legálně stáhnout a používat.

Mít stejný zvuk zprávy či vyzvánění jako kolega nebo někdo jiný ve vaší blízkosti je někdy opravdu o nervy. A stejně tak se mi otevírá rybička v kapse, když na ulici slyším ono nesmrtelné ti-ti-ti-tý-tý-ti-ti-ti a nebo nekonečně ohraný zvuk NokiaTunes. A také móda mít na mobilu vykecávací zvuk typu “tak už mě zvedni, hovado…” je už dneska snad jen pro zaostalé puberty.

Na stránkách Soundsnap.com jich najdete opravdu hodně. Vše pěkně a přehledně uspořádáno do kategorií, s možností hledání. Je zde samozřejmě i možno si vybraný zvuk poslechnout a samozřejmě poté i zdarma stáhnout. Většinou jsou zde zvuky ve formátu MP3 či WAV, některé jsou v AIFF. Zvuky, které zde najdete, jsou vytvářeny komunitou, tedy samotnými uživateli a nejedná se tedy o písně či zvuky, které najdete v běžných komerčních knihovnách zvuků atd. I když je stažení více než 5-ti zvuků za měsíc zpoplatněno, stále si, po krátké registraci, můžete pár zvuků měsíčně stáhnout zdarma.

Prostě je z čeho vybírat. Pro zvuky zpráv doporučuji navštívit sekci Buttons, ale určitě zabrouzdejte i jinde. Co třeba si nastavit jako zvonění rockový rif “Beat guitars arena” …

5 komentářů Vyzvánění a zvuky pro váš mobil. Legálně a zdarma.

 • nimo

  Hello,

  I am writing from Marimedia Ltd., an international online advertising network. I am interested in buying online advertising on your site.

  Pls contact me at your earliest convenience to discuss.

  Tks,

 • randomofamber

  Soundsnap.com je nyní zcela úplně zpoplatněn, tj. stahování již není zdarma…

 • Vladislav

  Mám prosbu: Koupil jsem si mobil pro seniory – aby měl velké klávesy a jednoduché ovládání WINNER WGS12. Není u něj žádná možnost výběru vyzváněcí melodie, pouze příšerně hrčící budík. Můžete mi poradit, zda se dá nějak stáhnout nějaká solidnější melodie. Klidně stáhnu za poplatek – jen nevím jak na to, a zda se to do tohoto telefonu dá.
  Děkuji za radu a pomoc. Vladislav K.

 • Franceska

  Zdá se mi to, nebo na stránkách soundsnap.com, avízovaných v článku, jsou zvuky zpoplatněny a žádné zdarma tam nejsou?

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>