Poslední komentáře

    No comments.

Statistiky sice nelžou, ale jaká je realita to nikdo neví

Zesiluje vítr změn. Něco „převratného“ se chystá. A i když to ještě nějakou dobu potrvá, než se převrat uskuteční, už dnes je jisté, že je to nevyhnutelné nemá-li tento web zhynout. Statistiky říkají, že návštěv je relativně dost. Ale jaká je vlastně pravda? Kdo jsou ti, kdož tyto stránky navštěvují? A kolik jich je, těch věrných čekatelů na další výplod mého mozku? Patříte-li mezi ně, mezi ty, kteří si tento webový prostor oblíbili, dejte o sobě určitě vědět. I když to tak nevypadá, hodně o to stojím…


Statistika sviňa je, má zkreslené údaje … dovolím si parafrázovat obehranou písničku. Jasně že zhruba vím, co se tu děje. Ostatně TopList statistiky tohoto webu jsou otevřené. Denně sem vleze 600 až 700 lidí a někdy i přes tisícovku. Ale kolik je z toho těch „věrných“? To statistika neříká. Na Netvibes si tento Magazín odebírá (podle údajů nové verze) něco přes 400 lidí. A mrknu-li do statistik odběru RSS novinek, vidím číslo 600 lidí denně. Ale je to opravdu tak? Je těch, řekněme, 500 lidí korektní a správný údaj a svědčí tak o tom, že ona pětistovka jsou pravidelnými návštěvníky webu?

Toto je článek, nebo chcete-li příspěvek, s pořadovým číslem 400. Jestli je to málo, nebo moc, je teď celkem jedno. Ale je to dost. Dost na to, abych si jen tak řekl „seru na to“. Začátkem léta to budou 3 roky. Takže to máme statisticky vzato zhruba desítku příspěvků a článků měsíc co měsíc. Jistě, v posledních měsících jsem si tento krásný průměr pěkně pokydal, ale hold není každý rok posvícení. A i když se to leckterým třeba nezdá, nechcete-li psát samé bludy, vyžaduje to i svůj čas, který musím odkrojit někde jinde, někoho jiného o něj okrást. Ale ani o tom dneska psát vlastně nechci.

Otázka je, zda vím co chci. No, myslím že vím, ale nevím to úplně jistě. Tedy, vím jistě co chci, ale úplně jistě nevím, jestli má smysl to tak realizovat. Nebojte, nezamotám se do toho… Prostě, vím co bych rád, co chci, ale chybí mi jakýsi ten závěrečný impulz k tomu, abych se nakopnul, vše dokončil a zrealizoval a pozvedl tento webový prostor zase o kousek výš, přinesl něco nového, snad neotřelého a třeba i srandovního, zábavného i poučného. Takže jak je to tedy? Co na tomto webu tak milujete? Co tu máte tak rádi, že se sem vracíte a třeba na něj i odkazujete? A kolik vás vlastně jě? A přáli byste se sem vracet i nadále, nebo se k vám jen zatoulal odkaz na tento web … ?

Nebojte se přiznat… a nakopněte mě…

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>