Připomínač zmeškaných událostí pro WM – DontForget zlevnil o 40%

Po delší době tu máme novou verzi této aplikace pro vaše PDA. Jde ale jen o drobné opravy chybiček. To hlavní, co se od prvního září změnilo, je cena. Nyní můžete zakoupit legální licenci tohoto skvělého software o 40% levněji než dosud. Tento užitečný kousek tak můžete mít už za pouhých 150 kaček.


Pro ty co ještě neví: aplikace DontForget není jen jednoduše použitelný a plně konfigurovatelný připomínač všech zmeškaných událostí, který už dávno měl být součástí operačního systému Windows Mobile, ale také jakýsi automatizer. Chování programu lze zohlednit v určitém profilu, v režimu “Letadlo” či v nastaveném časovém intervalu. DontForget také umí automaticky přepnout vaše zařízení do zvoleného profilu, vypnout či zapnout telefonní GSM část (Phone on/off) ve vámi zvoleném čase deaktivace – a to i u zařízení, jež jsou chráněna PINem, atd. atd. Více se o této aplikaci pro Windows Mobile můžete dozvědět zde.

Upoutávka na další můj software:
Počasí pro vaše PDA či Smartphone – freeware aplikace Meteoservis WM
Určeno speciálně pro české či slovenské podmínky.
Detailní předpověď počasí, radarové snímky, mnoho možností nastavení …
Více informací o této jedinečné aplikaci a stažení najdete zde.

A zpátky k programu DontForget. Jak už jsem nastínil, k dispozici je nová opravná verze pro PocketPC. Odstraněn byl problém se zablokovaným (needitovatelným) polem časového údaje pro automatický reboot zařízení v případě, že byla vložena špatná hodnota. V předchozí verzi již nebylo možno údaj opravit, jelikož editace byla blokována. Nyní je sice pole označeno červeně (jako že je tam chybný údaj), ale editace je stále možná.

Aktuální verzi můžete zakoupit a zkušební (trial) verzi stahovat zde.

1 komentář Připomínač zmeškaných událostí pro WM – DontForget zlevnil o 40%

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>