Plugin pro přehrávání WMV souborů v TCPMP (CorePlayer)

TCPMP tedy “The Core Pocket Media Player” je jeden z nejlepších přehrávačů audia i video pro Windows Mobile zařízení (PocketPC i Smartphone). I když už bylo jeho volné šíření zastaveno, stále tento přehrávač mnoho lidí používá a nebo si pořídilo jeho placeného nástupce tj. CorePlayer. Aplikace využívá systém tzv. pluginů, které volitelně přidávají podporu pro rozličné audio i video formáty. Plugin pro přehrávání souborů WMV (verze 7/8/9) vám dneska nabízím.

tcpmp
Tomu kdo má (nebo bude mít) problém s používáním a přehráváním WMV a WMA souborů pod OS Windows Mobile 6, doporučím tento odkaz na TCPMP WM6 Patch.
Pro ty, kdo čekají na BetaPlayer, který by měl být náhradou za dnes už více nešířený TCPMP, mám snad dobrou zprávu. BetaPlayer, tedy volně šířená a okleštěná verze CorePlayeru, bude. Jen to chvíli potrvá. Nicméně na Internetu se dá stále ještě sehnat starý dobrý freeware TCPMP. Pro WM Smartphone jej stáhnete třeba zde.

Teď ale ke slíbenému pluginu pro WMV soubory. Stáhněte si tento ZIP soubor wmvplugins.zip a poté jej rozbalte a všechny tři DLL soubory (jež jsou obsahem tohoto ZIP archívu) zkopírujte do svého WM zařízení tam (do adresáře), kde máte TCPMP/CorePlayer nainstalován. A hotovo. Nyní už můžete WMV soubory vesele přehrávat.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>