Meteoservis WM opět oceněn jako nejlepší freeware aplikace

Podle redakce internetového magazínu Palmserver.cz, je Meteoservis WM tou nejlepší volbou mezi freeware programy pro Windows Mobile zařízení za rok 2009. Aplikace Meteoservis WM vyhrála v konečném hodnocení redakce. Mě samozřejmě toto ocenění velice těší a vážím si jej a doufám, že si aplikace najde další nové příznivce.


Superprogram
Celý rok 2009 přinášel server Palmserver.cz měsíční hodnocení programů pro Windows Mobile a stejně jako v loňském roce nakonec, z celkového počtu 860-ti programů, vybral 5 nejlepších freewarových a 5 nejlepších placených aplikací. Redakce Palmserveru se snažila upřednostňovat užitečnost a účelnost nad líbivým vzhledem. Většina závěrů ovšem vycházela z vlastních zkušeností, protože zvláště freewarové aplikace, které redakce vybírá, sama používá pro své pracovní či osobní potřeby.

Ceny redakce – Rok 2009 – kategorie Freeware:
I. místo – Meteoservis WM
Pro aplikaci Meteoservis prostě máme slabost, ale myslíme si, že si první místo zaslouží. Jedná se o velice užitečný program a musíme autora pochválit za neustálou snahu aplikaci zlepšovat a přidávat nové praktické funkce. V roce přibyly online zprávy o počasí a varování před bouřkami, několik dalších užitečných funkcí a upraveno bylo i prostředí aplikace. Gratulujeme, těšíme se na nové verze programu.

Jen dodávám: novou verzi Meteoservisu s dalšími vylepšeními čekejte již velmi brzo.
Odkaz na originální článek s vyhlášením výsledků je zde.
Odkaz na článek o aplikaci je zde.

Meteoservis Meteoservis

Kompletní informace o aplikaci a možnost stažení
najdete na oficiálních stránkách produktu.

3 komentáře Meteoservis WM opět oceněn jako nejlepší freeware aplikace

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>