Meteoservis WM oceněn – nejlepší freeware za rok 2008

Alespoň podle redakce internetového magazínu o PDA zařízeních Palmserver.cz, je Meteoservis WM tou nejlepší volbou mezi freeware programy pro Windows Mobile zařízení za rok 2008. Aplikace Meteoservis WM vyhrála v konečném hodnocení redakce. A mne, jakožto tvůrce tohoto programu, toto ocenění samozřejmě těší a doufám, že si aplikace najde i další příznivce.

Superprogram
Celý minulý rok přinášel server Palmserver.cz měsíční hodnocení programů pro Windows Mobile a stejně jako v loňském roce nakonec vybral 5 nejlepších freewarových a 5 nejlepších placených aplikací. Z celkového počtu 626-ti programů, o kterých server v roce 2008 psal, vybral postupně 72 programů, které ocenil v měsíčních hodnoceních. Redakce Palmserveru se snažila upřednostňovat užitečnost a vyšší počet funkcí nad líbivým vzhledem a často i před ovládáním. Většina závěrů ovšem vycházela z vlastních zkušeností, protože zvláště freewarové aplikace, které redakce vybírá, sama používá pro své pracovní či osobní potřeby.

Ceny redakce – Rok 2008 – kategorie Freeware:
I. místo – Meteoservis WM
Program Meteoservis WM byl silným favoritem hned při svém prvním objevení. Velmi propracovaný program pro předpovědi počasí je českého původu, což mu přidalo pár bodíků, ale hlavní výhodou je celková vysoká použitelnost, přesnost a úctyhodné množství funkcí. První příčku si podle nás s přehledem zaslouží!
Odkaz na originální článek s vyhlášením výsledků je zde.
Odkaz na článek o aplikaci je zde.

Meteoservis Meteoservis

Kompletní informace o aplikaci a možnost stažení
najdete na oficiálních stránkách produktu.

3 komentáře Meteoservis WM oceněn – nejlepší freeware za rok 2008

  • Pavel

    S hodnocením naprosto souhlasím! Meteoservis používám ke své spokojenosti už skoro od počátku. Blahopřeju k zaslouženému vítězství a těším se na další verze :o)

    Mimochodem Palmserver je taky ojedinělý web. Píší hodně o WM aplikacích i placených i free, ale jako snad jediní ve světě(!) téměř vše doplňují o vlastní screenshoty, tzn. že většinu si nainstalují a vyzkoušejí. Denně nějaké 3-4 programy! Asi nejlepší web svého druhu, ale namají fórum. Občas mají i pěkně dlouhé recenze HW. Pokud Meteoservis vyhrál i na takovém serveru, tak to už něco znamená! :o)

  • Dík za slova chvály i za doplňující info k Palmserveru. Samozřejmě jsem tomu rád a bude se snažit softík stále zlepšovat. Ostatně už příští týden bude nová (neplánovaná) verze …