Poslední komentáře

    No comments.

Meteoservis: nové informace a stránka na Facebooku

Meteoservis je tu pro vás už několik let. K již běžně prezentovaným informacím na Meteoservisu přibyla nyní nově i předpověď bouřek a stejně jako aplikace Meteoservis WM má nyní i Meteoservis svou stránku na Facebooku. Najdete tam také mnou komentované počasí a nově i další informace a aktuality o počasí online.


Krátce o Meteoservisu: Cílem Meteoservisu je vám uceleně a přehledně prezentovat všechny důležité meteorologické informace z veřejně přístupných zdrojů tak, abyste se mohli vždy vracet a vždy najít aktuální informace o počasí, vývoji situace a našli zde i předpověď počasí na další dny – vše na jednom místě. Informace jsou tématicky rozděleny, stačí jen kliknout na adekvátní záložku na hlavní liště.
Stránky meteoservisu jsou zde.

Kromě toho, je nyní Meteoservis k dispozici také jako aplikace pro Windows Mobile zařízení a k dispozici je i úsporná verze s optimalizací na minimální datovou náročnost pro váš mobilní prohlížeč – tzv. Meteoservis Mobile.

Jak jsem už napsal, k již běžně prezentovaným informacím na Meteoservisu přibyla nově i předpověď bouřek a jiných nebezpečných jevů, které poskytuje sdružení SkyWarn CzechoSlovak. V letním období jde o významnou informaci. Vše potřebné tedy najdete na nové záložce „Výstrahy SkyWarn“ na stránkách Meteoservisu.
Rozšířené informace o počasí a také pravidelně komentované počasí je nyní součastí nových stránek na Facebooku. Připojte se a buďte stále v obraze…

2 komentáře(ů) Meteoservis: nové informace a stránka na Facebooku

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>