Poslední komentáře

  No comments.

HTC Touch Cruise: detailní technické specifikace a manuál

Prodej tohoto skvostu již některé e-shopy zahájily, jinde chybí už jen pár dní nebo možná hodin. HTC Touch Cruise je další přírůstek do rodiny stylových mobilních telefonů s TouchFLO rozhraním, který obsahuje i zabudovaný GPS modul pro satelitní navigaci a také disponuje technologií HSDPA pro nejrychlejší mobilní přístup k Internetu. Finální a detailní technické parametry tohoto Windows Mobile komunikátoru jsou již k dispozici, stejně jako kompletní uživatelský manuál, který si můžete stáhnout.

Zpráva z tisku: obě delegace položily pak věnce … ale prd, sorry, nechal jsem se unést. Takže znova. Jak praví tisková zpráva: s HTC Touch Cruise se nikdy neztratíte, ani na cestách ani ve světě obchodu. Nové zařízení nabízí jedinečné spojení plně vybaveného PDA a přesné navigace. Bez ohledu na to, kde právě jste, Vám HTC Touch Cruise bezpochyby pomůže. Díky dotykové obrazovce můžete s jistotou rychle nastavit cestu. K dispozici máte pohled na šířku i na výšku, takže si můžete zobrazit informace o trase přesně tak, jak vám to vyhovuje. Stačí, když budete prsty posouvat po obrazovce a inovativní rozhraní TouchFLO zareaguje na každý váš pohyb. Jednoduše si můžete prohlížet zmeškané hovory, e-maily, zprávy, hudbu, fotografie a mnohem více. Díky možnostem vysokorychlostního připojení po celém světě a okamžitým aktualizacím e-mailu, kalendáře, zpráv a zameškaných volání snadno zůstanete ve spojení nejen s přáteli a rodinou. Nechte se vést světem nových zážitků. HTC Touch Cruise. Konec zprávy a já doplňuji, že já se rozhodně rád nechám vést…

HTC Touch Cruise
Na tento kousek jsem se opravdu hodně těšil. A i když se v poslední době vyrojily malé problémy s (chybějícím či špatným) ovladačem videa, které mimochodem začala společnost HTC ihned řešit a již brzy bude řešení formou ROM updatu k dispozici (a možná dokonce i s WM 6.1), je toto PPC mým horkým favoritem. Níže tedy najdete zcela kompletní a vyčerpávající technické informace resp. specifikaci toho zařízení. Máte-li zájem, můžete si již také stáhnout manuál k tomu zařízení (český zatím ne) a alespoň se podívat, co všechno na vás čeká.

Processor: Qualcomm MSM7200TM 400MHz
Memory
• ROM : 256 MB
• RAM : 128 MB DDR SDRAM
Note: Figures are the total ROM and RAM memory available for use and storage. Since the memory is shared by the Operating System, applications, and data, the actual available memory is less than what is written.
Operating System Windows Mobile 6 Professional
Battery Rechargeable Lithium-ion battery, 1350 mAh
Charging Time 2.5 – 3 hours
Battery Life (estimates)
Standby time: Up to 400 hours for GSMUp to 450 hours for UMTS(Subject to network and phone usage)
Talk time: Up to 7 hours for GSMUp to 4 hours for UMTSUp to 2.3 hours for video call (Subject to network and phone usage)
Media playback time: Up to 8 hours (WMV) Up to 12 hours (WMA)
AC Adapter Voltage range/frequency: 100 – 240V AC, 50/60 HzDC output: 5V and 1A
Display
LCD Type 2.8-inch transmissive TFT-LCD with backlight LEDs, touch-sensitive screen
Resolution 240 x 320 with 65,536 colors
Alignment Portrait and Landscape
HSDPA / UMTS / GSM / GPRS / EDGE Module
Functionality HSDPA/UMTS: 2100MHz for Europe, 850/1900MHz for USAHSDPA: Up to 384kbps for upload and 3.6Mbps for downloadUMTS: Up to 384kbps for upload and downloadGSM/GPRS/EDGE:
Quad-band (850, 900, 1800, and 1900)
Internal Antenna Yes
Physical Dimensions 110 mm (L) x 58 mm (W) x 15.5 mm (T)
Weight 130 g (with battery)
Main camera: 3.0 Megapixel color CMOS cameraSecond camera: VGA CMOS camera
Resolution
Photo: 2048×1536, 1600×1200 (UXGA), 1280×960 (SXGA), 640×480 (VGA), 320×240 (QVGA), 160×120 (QQVGA)
MMS Video: 176×144 (QCIF), 128×96
More about Multimedia and Video: see page 196 in the manual
Digital Zoom Up to 8X
Connections:
I/O Port HTC ExtUSBTM : an 11-pin mini-USB and audio jack in one (ExtUSB is a proprietary connection interface that is trademarked by HTC).
GPS Antenna Connector Yes. Please use only the external GPS antenna with model number GA S120.
Wireless Connections Bluetooth 2.0, Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g)
GPS
Chipset QCT MSM7200 with XTRA support
Internal GPS Antenna Yes
GPS Accuracy Within 15 meters, 95% typical
Expansion Slots
Card Slot microSD (SD 2.0 compatible)
FM Radio/RDS
Chipset TI BRF6350
Tuning Range 76 – 108 MHz
Frequency Response 20~15 kHz
Auto Channel Search Yes
RDS/RBDS Radio Data Service (RDS)/Radio Broadcast Data Service (RBDS) decoder? Integrated RDS/RBDS demodulator in accordance with EN50067
Device Control
HTC TouchFLO, 4-way NAVIGATION WHEEL with ENTER button Two phone functions : TALK and END Two program buttons : Voice Command and Camera, POWER button, RESET button
LEDs
The right bi-color LED shows green and amber lights for HSDPA/UMTS/EDGE/GSM/GPRS standby, message, and network status as well as for notification and battery charging status. Shows a flashing red light when the battery level reaches 5% or lower.The left bi-color LED shows a flashing blue light for Bluetooth system notification of powered-up and ready to transmit or receive Bluetooth signals, or a flashing green light for Wi-Fi status. When both Bluetooth and Wi-Fi are enabled, their lights flash alternately. Shows flashing amber light for GPS status.
Audio
Audio Controller AGC
Ring tone: 40 polyphonic and standard MIDI format 0 and 1 (SMF)/SP MIDI? MP3, AAC, AAC+, WMA, WAV, and AMR-NB
Windows Media Player: MP3, WMA, MID, AMR, AWB, M4A

Kompletní informace najdete v manuálu, který si stáhnete zde.

2 komentáře(ů) HTC Touch Cruise: detailní technické specifikace a manuál

 • Zenn

  Tohle skvělé PDA mám a jsem s ním spokojený.Dokonale zvládá filmy teda pokud si stáhnete soft, který přehrání umožní.
  Dokonce je snadné sehnat strašně moc programů, které práci ještě více usnadní. Prostě pokud někdo přemýšlí zda si ho má koupit neváhejte a kupujte. Na trhu je i jeho mladší brácha, který je menší ale za to hbytější. Ale pozor na jakýkoliv úraz. Jediný autorizovaný servis je v Táboře VSP data. Třeba jen prasklý displej vás výjjde na 2000Kč a budete bez miláška asi týden.

 • Krystyna Bratrů

  Sháním český popřipadě anglický manuál k mobilu Lenovo A760,prosím poraďte
  Krysta

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>