Poslední komentáře

    No comments.

HTC Shift: UMPC se dvěma procesory uvedeno na trh

HTC Shift má dva procesory a dva nezávislé operační systémy (Vista a WM), mezi kterými lze naprosto jednoduše a rychle přepínat. Oba systémy můžou běžet naprosto nezávisle a prý i zároveň. Pro Vistu je použit procesor Intel Santa Rosa A110 a pro Windows Mobile procesor Qualcomm MSM 7200. Ten, kdo na něj čekal, dočkal se. Právě včera uvedla společnost HTC tento stroj oficiálně na trh.

HTC Shift
HTC Shift je opravdu zajímavý kousek. Konektivitu zajišťuje Wi-Fi standardu 802.11b/g, Bluetooth 2.0 a HSDPA. Pro Vistu je použit procesor Intel Santa Rosa A110 a Windows Mobile poběží na procesoru Qualcomm taktovaném na 400MHz. Zařízení se dále pyšní 1GB RAM a 40GB harddiskem. Displej s úhlopříčkou 7″ palců je dotykový, a používá rozlišení 1024×800 pixelů pro Windows Vista a 800×480 pixelů pro Windows Mobile … více třeba zde.

Bohužel to už pod stromeček nestihnete. Toto UMPC bude k dispozici až začátkem roku 2008, alespoň tak praví oficiální tisková zpráva, kde kromě prezentace tohoto přístroje při příležitosti jeho uvedení na trh, můžete obdivovat i šikovnou šikmo-očku.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>