Poslední komentáře

    No comments.

Freeware: čtečka RSS a TinyTwitter pro Windows Mobile

Čtečka novinek prostřednictvím RSS kanálů od společnosti Viigo je excelentní nástroj pro sledování vašich oblíbených kanálů či zpráv, sportu a jiných RSS zdrojů, které jen chcete. A je také zdarma, stejně jako další aplikace, TinyTwitter, určena těm, kdo propadli kouzlu tzv. mikro-blogování pomocí Twitteru. Takže užívejte freeware.

Viigo RSS reader
Nejdříve ke čtečce Viigo RSS Reader. Poslední verze přidává nové funkce a vlastnosti a také řeší několik vlouděných chybiček. Výborné uživatelské rozhraní, upozorňování na zprávy, podpora favicon a rychlejší odezvy aplikace, to vše a ještě spousty dalšího vás čeká v tomto, komunitou opěvovaném, nástroji pro sledování RSS kanálů. K dispozici je verze pro Windows Mobile Smartphone (o PocketPC nebylo zmínky) verze 5 a vyšší. Máte-li stroj s WM6 (a výše) stahujte soubor ViigoWM.exe. V opačném případě (nebo nevíte-li, jakou verzi OS máte) stahujte soubor ViigoWMFull.exe. Další informace najdete přímo na stránkách výrobce.

Druhý softík je určen pro milovníky Twitter-ování, což nyní můžete činit i z vašich Windows Mobile zařízení. I když je k dispozici Java verze, ta podle slov autora nefunguje na WM strojích nijak dobře. Verze pro Windows Mobile zařízení (jak Smartphone tak i PPC) je k dispozici ke stažení na těchto stránkách a je šířena zdarma. Více informací najdete také v tomto anglickém článku.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>