E-Ten oficiálně představil komunikátory Glofiish V900 a M810

Nebyly to fámy, nové komunikátory od společnosti E-Ten byly oficiálně představeny a budou k vidění už na veletrhu 3GSM (11-14 února) v Barceloně. Zvláště model V900 vypadá, co se designu týče, velice dobře – i když to jsou zatím jenom rendery. Na pohled našlapaný přístroj ale E-Ten, navzdory nám spíše konzervativním uživatelům, vybavil příjmem televizního signálu DVB-H, DVB-T, T-DMB a DAB, což je pro mnohé zcela nadbytečná funkce.

V900
Ale tak už to chodí. Zas to bude těžké jak kráva a o výdrži na jedno nabití a koncové ceně, která tímto jistě stoupne, ani nemluvím. Prostě přístroj pro šílence, kteří bez televize nemůžou být a nepřežili by UEFA Euro 2008 či letní olympijské hry. Inu, jak je libo.

Naštěstí to bude mít i WiFi, GPS a samozřejmě VGA displej. To vše zabaleno v zcela novém designu, což je dle mého dobře, jelikož dosavadní nemastný neslaný vzhled řady 500, 600 i 800 nebyl podle mého nic moc – spíš naopak. Procesor bude zřejmě Samsung 667 MHz a k dispozici má být nově vyvinuté dotykové rozhraní. Model M810 má samozřejmě hardwerovou klávesnici. K dispozici by nové modely měly být v polovině roku 2008.

“With the growing popularity of blogging, instant messaging, and social networking, as well as online services such as Google Maps, it’s no longer just professionals who need to maintain constant access to the Internet, consumers are wanting to spend more and more time online too.” komentoval CEO Simon Hwang, “To this end, E-TEN has harnessed our mobile technological expertise and the power and versatility of the Windows Mobile platform to create a range for feature rich, portable, Internet-ready phones, that put the focus on fun and entertainment.”

The Glofiish V900 is E-TEN’s first Pocket PC Phone to feature mobile TV. With major events such as UEFA Euro 2008 and the Beijing 2008 Olympic Games scheduled this year, there are sure to be events that people just don’t want to miss, and thanks to the V900?s support for DVB-H, DVB-T, TDMB and DAB broadcasting standards, they won’t have to. V900 also offers the benefits of VGA display and all-in-one connectivity solution comprising of HSDPA, GSM, Wi-Fi, Bluetooth and GPS. Along with the Glofiish V900 E-TEN will debut its newly developed touch-based user interface. The V900 is scheduled to launch in the second half of the year.

The Glofiish M810 is a sleekly portable, HSDPA, Wi-Fi b/g and GPS ready handset, designed to help the new breed of bloggers, podcasters, video makers, and chatters, stay online and updated wherever they are. A full QWERTY keyboard makes blogging, text messaging and chatting quick and convenient, while a 2-megapixel auto-focus camera is great for capturing pictures or video that can be uploaded easily to a web-album or video sharing site. Finally, built-in JAVA support allows fun mobile games to be downloaded and played anywhere.
Zdroj: theunwired.net

Tak co, už se na ten zázrak těšíte?

2 komentáře E-Ten oficiálně představil komunikátory Glofiish V900 a M810

  • jacek

    Ať už E-Ten vypustí cokoli, dle autora článku je vždy cosi špatného. Cítím podivnou zaujatost autora vůči značce.

  • Znám jednoho Jacka a ten nemá rozhodně dobrou pověst -:)
    No ale to se tebe netýká, to byl žert.

    A ano, máš pravdu, vždy je cosi špatného. Tedy většinou a nemusí to být zrovna E-Ten. Prostě cokoliv, protože i to je “posláním” tohoto webu – skrkat čumák i do hoven a tam, ,kde se moc lidem šťourat nechce. Navím, v tomto případě, jde o soukromý pohled na věc a nenuťte mě, abych to u každého článku výslovně opakoval.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>