DontForget 2.61 pro WM Smartphone – jen drobné úpravy

Tento malý update obsahuje několik interních změn a úprav. Například byla modifikována Auto-reboot funkce tak, aby vás eventuální zvuk potvrzovacího dialogu v noci nebudil. Také bylo upraveno hlášení o expiraci resp. vypršení zkušební doby a jako “bonus” – tato verze resetuje zkušení (Trial) dobu, takže můžete produkt zkoušet dalších 15 dní, v případě, že vám již předchozí zkušební doba vypršela.

dontforget
Aplikace DontForget, je jednoduše použitelný a plně konfigurovatelný připomínač všech zmeškaných událostí pro zařízení s operačním systémem Windows Mobile. Aplikace, která vás opakovaně upozorní zvukem, vibracemi, informačním oknem nebo blikáním LEDky na všemožné zmeškané události a vy tak už nikdy nepřehlédnete urgentní SMS či MMS zprávu, e-mail či důležitý hovor.

Ale není to jen rozšíření toho, co už dávno mělo být přímou součástí operačního systému. DontForget toho umí mnohem víc. Můžete ovlivnit různé parametry upozorňování, zohlednit chování v určitém profilu, v režimu ?Letadlo? či v nastaveném časovém intervalu. Například tak v nočních hodinách můžete upozorňování zakázat a vyhnout se tak nemilému probuzení. DontForget také může automaticky přepínat vaše zařízení do zvoleného profilu, do módu Letadlo nebo zařízení zcela vypnout ve vámi zvoleném čase deaktivace upozorňování.

Více informací najdete zde.
Aktuální verzi si můžete stáhnout tady.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>