Aplikace DontForget pro Windows Mobile je nyní freeware!

Nová verze této aplikace pro vaše mobily s Windows Mobile sice nepřináší žádné nové funkce, ale zásadní změnu v distribuci aplikace. Dne 20.1.2011 byl ukončen komerční prodej licencí k této aplikaci a ta bude dále šířena již výhradně jako freeware, tedy zcela zdarma. To platí jak pro verzi pro Smartphone tak i pro PocketPC.


Pro ty co zatím neví: aplikace DontForget není jen jednoduše použitelný a plně konfigurovatelný připomínač všech zmeškaných událostí, který už dávno měl být součástí operačního systému Windows Mobile, ale také jakýsi automatizer. Chování programu lze zohlednit v určitém profilu, v režimu “Letadlo” či v nastaveném časovém intervalu. DontForget také umí automaticky přepnout vaše zařízení do zvoleného profilu, vypnout či zapnout telefonní GSM část (Phone on/off) ve vámi zvoleném čase deaktivace – a to i u zařízení, jež jsou chráněna PINem, atd. atd.
Více se o této aplikaci pro Windows Mobile můžete dozvědět zde.

Upoutávka na další můj software:
Počasí pro vaše PDA či Smartphone – freeware aplikace Meteoservis WM
Určeno speciálně pro české či slovenské podmínky.
Detailní předpověď počasí, radarové snímky, mnoho možností nastavení …
Více informací o této jedinečné aplikaci a stažení najdete zde.

Ale zpátky k programu DontForget. Dne 20.1.2011 byl ukončen komerční prodej licencí k této aplikaci a ta bude dále šířena již výhradně jako freeware, tedy zcela zdarma. To se týká jak edice pro Smartphone (od verze 2.70) tak i pro PocketPC (od verze 2.20).

Aktuální freeware verzi můžete stahovat zde.

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>