Poslední komentáře

    No comments.

MeteoStation pro Windows 10 – teplota, tlak, vlhkost, srážky i vítr

MeteoStation je virtuální meteostanice pro Windows 10 zařízení (desktop PC i mobil). Nová verze doplňuje podporu anemometru (větroměru), takže pokud je daná meteorologická stanice tímto senzorem vybavena, zobrazí se aktuální rychlost a směr větru. V grafu je také zobrazena průměrná rychlost a nárazy větru, včetně směru větru. MeteoStation tak nyní podporuje všechny dostupné moduly systému NetAtmo.

WebpageSlider1000x250

MeteoStation je vaše osobní virtuální meteorologická stanice. MeteoStation
I když sami žádnou meteostanici nemáte i tak teď můžete sledovat ty nejběžnější meteorologické veličiny jako je teplota, tlak či vlhkost vzduchu. Stačí když si z mnoha tisíců stanic, které jsou dostupné po celém světě, vyberete některou ve vašem blízkém okolí. Nebo si vyberete stanici v místě vaší dovolené a sledujete počasí i tam. MeteoStation zobrazuje aktuální naměřené hodnoty, trend a také historická data formou interaktivního grafu. Sledovanou stanici lze vybrat jednoduše z mapy, přejmenovat a také uložit do seznamu oblíbených třeba pro příští využití. Stanice uložené v seznamu oblíbených lze kdykoliv přejmenovat a nebo odstranit. Údaje jsou prezentovány ve standardních metrických jednotkách, teploty lze volitelně zobrazovat ve stupních Fahrenheita.

MeteoStation využívá celosvětovou síť měřících stanic NetAtmo, do níž jsou zapojeny tisíce majitelů těchto stanic z celého světa. Od malé vesničky až po velká města, od nažhavené africké buše až po věčně zmrzlý Norilsk. Tisíce uživatelů těchto stanic sdílejí dobrovolně svá měření čímž vznikla unikátní a rozsáhlá komunitní síť měření. A pokud i vy sami vlastníte meteostanici NetAtmo, můžete po zadání svých přihlašovacích údajů přistupovat k vnitřnímu i venkovnímu měření vaší stanice.

Co je nového ve verzi s označením 16.8.1?:
• Přidána byla již zmíněná podpora pro modul anemometru (větroměr). Je-li stanice tímto senzorem vybavena je zobrazena aktuální rychlost a směr větru. V grafu je také zobrazena průměrná rychlost a nárazy větru.
• Přidána byla také podpora pro různé měrné jednotky. Můžete si nyní zvolit jaké jednotky mají být například použity pro zobrazení teploty, tlaku či rychlosti větru. Vše si přehledně nastavíte v nastavení aplikace.
• Přidán byl italský a španělský překlad.
• Další vylepšení a opravy chyb.

meteostation16.8.1.cz

Aplikace MeteoStation je šířena prostřednictvím oficiálního Windows Store. Před zakoupením si můžete stáhnout zkušební verzi a vše nejdříve vyzkoušet. Během zkušební doby můžete využívat všechny funkce a možnosti bez omezení. Po omezenou dobu můžete, pro účely vyzkoušení, využít interní testovací účet služby NetAtmo, který je platný pouze pár hodin. Pro další užívání aplikace se prosím přihlaste vaším vlastním účtem.

Pro kompletní popis aplikace a výčet všech hlavních funkcí a možností si, prosím, přečtěte obecné informace a odpovědi na nejčastější otázky k aplikaci. Aktuální verzi aplikace MeteoStation pro Windows 10 nainstalujete prostřednictvím následujícího odkazu nebo přímo z Windows Store.

DownloadButton

Užitečné odkazy:
Oficiální stránky aplikace MeteoStation
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku (v angličtině)

Přeji vám krásné léto, mnoho spokojenosti a užitku s aplikací MeteoStation.

Komentáře nejsou povoleny.