Poslední komentáře

    No comments.

MeteoStation 17.5.1 – ještě lepší meteostanice pro Windows 10

Tato verze přichází s lehce pozměněným grafickým zpracováním a ovládáním. Vylepšeno bylo také škálování, pozorovatelné zejména na větších displejích. Odstraněna také byla chyba zobrazování grafů při běhu na nejnovější verzi OS Windows 10 tzv. Creators Update.

WebpageSlider1000x250

MeteoStation je vaše osobní virtuální meteorologická stanice pro Windows 10 zařízení (PC i mobil). I když žádnou meteostanici nemáte i tak můžete sledovat ty nejběžnější meteorologické veličiny jako je teplota, tlak či vlhkost vzduchu. Stačí když si z mnoha tisíců stanic, které jsou dostupné po celém světě, vyberete některou ve vašem blízkém okolí. Sledovanou stanici lze vybrat z mapy, přejmenovat a také uložit do seznamu oblíbených třeba pro příští využití. MeteoStation využívá celosvětovou síť měřících stanic NetAtmo. Tisíce uživatelů těchto stanic sdílejí dobrovolně svá měření čímž vznikla unikátní a rozsáhlá komunitní síť měření. A pokud meteostanici NetAtmo vlastníte, můžete po zadání svých přihlašovacích údajů přistupovat k vnitřnímu i venkovnímu měření vaší stanice.

Přehled novinek v nové verzi 17.5.1:
• Lepší dostupnost informací u měření z vaší vlastní stanice. Nyní jsou všechna měření z vnějších a vnitřních modulů zobrazena na jedné jediné stránce. Máte je tak pěkně pohromadě bez nutnosti otevírat jinou stránku.
• Mezi jednotlivými moduly se můžete pohybovat pomocí jejich názvů v záhlaví stránky, pomocí gest vlevo/vpravo nebo také pomocí klávesnice v případě verze pro desktop PC.
• Proběhly drobné změny UI jako jsou nové ikony modulů nebo záhlaví stránek.
• Vylepšeno bylo škálování a rozložení, které je patrné především na větších displejích.
• Přidán byl slovinský překlad.
• Další interní vylepšení a opravy chyb. Odstraněna také byla chyba zobrazování grafů při běhu na nejnovější verzi OS Windows 10 tzv. Creators Update v.1703.

meteostation meteostation

Aplikace MeteoStation je šířena prostřednictvím oficiálního Windows Store. Před zakoupením si můžete stáhnout zkušební verzi a vše nejdříve vyzkoušet. Během zkušební doby můžete využívat všechny funkce a možnosti bez omezení. Po omezenou dobu můžete, pro účely vyzkoušení, využít interní testovací účet služby NetAtmo, který je platný pouze pár hodin. Pro další užívání aplikace se prosím přihlaste vaším vlastním účtem.

Pro kompletní popis aplikace a výčet všech hlavních funkcí a možností si, prosím, přečtěte obecné informace a odpovědi na nejčastější otázky k aplikaci. Aktuální verzi aplikace MeteoStation pro Windows 10 nainstalujete prostřednictvím následujícího odkazu nebo přímo z Windows Store.

DownloadButton

Užitečné odkazy:
Oficiální stránky aplikace MeteoStation
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku (v angličtině)

Hodně radosti s aplikací MeteoStation.

Komentáře nejsou povoleny.