Poslední komentáře

    No comments.

MeteoStation 16.11.1 – podpora pro více vnitřních modulů

MeteoStation je virtuální meteostanice pro Windows 10 zařízení. V nové verzi byla přidána podpora pro více vnitřních modulů. Zobrazen je nově také název vaší stanice a názvy jednotlivých modulů. Vylepšeno bylo také zobrazení v tzv. landscape režimu a další drobné vychytávky a úpravy.

WebpageSlider1000x250

MeteoStation je vaše osobní virtuální meteorologická stanice. I když sami žádnou meteostanici nemáte i tak teď můžete sledovat ty nejběžnější meteorologické veličiny jako je teplota, tlak či vlhkost vzduchu. Stačí když si z mnoha tisíců stanic, které jsou dostupné po celém světě, vyberete některou ve vašem blízkém okolí. MeteoStation zobrazuje aktuální naměřené hodnoty, trend a také historická data formou interaktivního grafu. Sledovanou stanici lze vybrat z mapy, přejmenovat a také uložit do seznamu oblíbených třeba pro příští využití.

MeteoStation využívá celosvětovou síť měřících stanic NetAtmo, do níž jsou zapojeny tisíce majitelů těchto stanic z celého světa. Tisíce uživatelů těchto stanic sdílejí dobrovolně svá měření čímž vznikla unikátní a rozsáhlá komunitní síť měření. A pokud i vy sami vlastníte meteostanici NetAtmo, můžete po zadání svých přihlašovacích údajů přistupovat k vnitřnímu i venkovnímu měření vaší stanice.

meteostation16-11-1-cz-2

Nová verze s označením 16.11.1 přináší několik novinek:
• Podpora více vnitřních modulů. Je-li stanice vybavena několika vnitřními moduly lze nyní zobrazit všechna jejich měření. Přepínat mezi moduly lze šipkami v záhlaví stránky. Nebo klikněte na název modulu v záhlaví, nebo použijte „swipe“ gesto vlevo/vpravo.
• Měření z více vnitřních modulů může být také zobrazeno na dlaždici. Pro daný modul vyberte „zobrazit na dlaždici“ z menu.
• Název stanice a názvy jednotlivých modulů jsou nyní zobrazovány v záhlaví stránky. Tyto názvy lze změnit např. na oficiálních stránkách NetAtmo v nastavení. (soukromá stanice)
• Vylepšené zobrazování v režimu „na šířku“.
• Změny v uživatelském rozhraní (vylepšené záhlaví, kompletní údaje o časech).
• Zobrazení teploty i na nejmenší dlaždici.
• Změny služby v rámci nového NetAtmo API.
• Další vylepšení a opravy chyb.

Aplikace MeteoStation je šířena prostřednictvím oficiálního Windows Store. Před zakoupením si můžete stáhnout zkušební verzi a vše nejdříve vyzkoušet. Během zkušební doby můžete využívat všechny funkce a možnosti bez omezení. Po omezenou dobu můžete, pro účely vyzkoušení, využít interní testovací účet služby NetAtmo, který je platný pouze pár hodin. Pro další užívání aplikace se prosím přihlaste vaším vlastním účtem.

Pro kompletní popis aplikace a výčet všech hlavních funkcí a možností si, prosím, přečtěte obecné informace a odpovědi na nejčastější otázky k aplikaci. Aktuální verzi aplikace MeteoStation pro Windows 10 nainstalujete prostřednictvím následujícího odkazu nebo přímo z Windows Store.

DownloadButton

Užitečné odkazy:
Oficiální stránky aplikace MeteoStation
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku (v angličtině)

Přeji vám krásnou zimu s aplikací MeteoStation.

Komentáře nejsou povoleny.