Meteoservis pro Windows Phone – Vánoční cenový update

Je to již dva roky, co vyšla první verze Meteoservisu pro Windows Phone a zároveň uplynul jeden rok od vydání druhé přepracované verze 2.x. Ale Meteoservis je tu s vámi už od roku 2008, kdy vznikla první verze pro platformu Windows Mobile. Za tu dobu si získala aplikace mnoho příznivců a v současné době ji aktivně využívá více než 80000 uživatelů.


Aplikaci Meteoservis vyvíjí tým profesionálních vývojářů s dlouholetou zkušeností s meteorologií. Meteoservis pracuje přímo s výstupy numerických modelů, sám je interpretuje a pak předkládá jako „vlastní“ předpověď. Základem je detailní předpověď počasí ve tříhodinových intervalech. Meteoservis je zaměřen specificky na území České a Slovenské republiky a je k dispozici pro platformu Windows Phone nebo Google Android. Pro systém Android je těsně před uvedením zcela nová a kompletně přepracovaná verze, kterou vám již brzy představíme. Kompletní informace o aplikaci Meteoservis a odpovědi na časté otázky najdete na oficiálních stránkách aplikace.

Meteoservis získal také řadu nezávislých ocenění. K tomu nejvýznamnějšímu patří 1. místo v anketě Mobilní aplikace roku 2011 v kategorii Životní styl, pořádané pod patronací takových společností jako je Google, Nokia či Seznam.cz.
Aplikace roku

Následující informací bych rád tento milník tak nějak oslavil, ale klidně ji přijměte jako takový malý dáreček k vánocům.

Již za pár hodin se ve Windows Phone Store projeví avizovaná vánoční úprava cen aplikace Meteoservis, tedy obou placených edicí – jak Standard tak i Pro edice. Edice Meteoservis Lite je stále k dispozici zdarma.
Nová cena ještě více zvýhodňuje české a slovenské uživatele.

Meteoservis: cena nyní 41,99 Kč resp. 1,49 € (původně 52,49 Kč/1,99 €)
Meteoservis Pro: cena nyní 83,49 Kč resp. 2,99 € (původně 103,99 Kč/4,49 €)

Děkuji vám všem za přízeň a podporu a přeji vám krásně a poklidně prožité vánoční svátky.
A ještě prozradím, že už brzo v novém roce bude k dispozici plnohotnotná verze pro WP8 se vším, co k této platformě patří, tedy i s podporou zobrazení na LockScreenu apod.

Užitečné odkazy:

Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku

Komentáře nejsou povoleny.