Poslední komentáře

    No comments.

Meteoservis 3.3 pro Windows jako daily wallpaper changer

Daily wallpaper changer nebo chcete-li každodenní měnič obrázků na zamykací obrazovce. Myslím, že to první zní o něco lépe. Každopádně kolem zamykací obrazovky a nového režimu, umožňujícího zobrazit pouze obrázek bez informací o počasí, se točí nejnovější verze aplikace Meteoservis.


LogoPokud ještě o aplikaci Meteoservis mnoho nevíte, doporučuji navštívit naše kompletně přepracované webové stránky, kde najdete všechny informace, rady a tipy pro lepší využití Meteoservisu, odpovědi na nejčastější otázky a lépe se tak můžete zorientovat v problematice a všemu více porozumět. Aplikaci Meteoservis vyvíjí tým profesionálních vývojářů s dlouholetou zkušeností s meteorologií. Aplikace pracuje přímo s výstupy numerických modelů, sám je interpretuje a pak předkládá jako „vlastní“ předpověď.

Nová verze přináší povětšinou jen drobné „kosmetické“ změny. Například bylo vylepšeno škálování pod OS Windows 10 nebo umístění informační ikony (na inverzi/mlhu) na široké dlaždici.

To hlavní je možnost využít nyní aplikaci i jen jako poskytovatele obrázků pro zamykací obrazovku. Až doposud bylo nutno na zamykací obrazovce zobrazovat alespoň nějakou informaci o počasí, která doplňovala každodenně se měnící obrázek. Od této verze to již není nutné. Pokud tedy nechcete na zamykací obrazovce vidět žádné informace o počasí a přejete si vychutnat pouze obrázek, máte nyní i tuto možnost (kromě edice Lite). Každy den zcela nový obrázek s výběrem hned z několika poskytovatelů. Konkrétně: Bing, National Geographics, Earth Science, Astronomy Magazine, Astronomy pictures a také Best of 500px.

Meteoservis 3 Meteoservis 3

Aplikaci Meteoservis pro Windows Phone nainstalujete prostřednictvím odkazů na Windows Phone Store, které najdete na této stránce.

Užitečné odkazy:
Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace a sledování počasí na Facebooku

Komentáře nejsou povoleny.