Jak ovládat Ženu™ zcela podle svých představ

Že technologie jde neustále a nezadržitelně kupředu mílovými kroky, o tom se přesvědčujeme každý den. Ale že podobně je na tom i psychologie, která pro mnohé tak trochu zavání blbincem, že ani ona neztrácí krok ve vývoji a přichází s převratnými věcmi, to jsem ani netušil. Spojením těchto dvou věd nyní vznikla a na trhu se brzy objeví převratná novinka, pomůcka pro dokonalé manželství.

Pokud střed týdne vnímáte spíše komorněji zkuste tento článek. Jinak klidně pokračujte v relaxaci a čtěte dále.

Je sice možné, že jste se někteří z vás již s touto novinkou setkali, ale já svůj leták ve schránce našel až včera. Taky jsem šmejdil po Netu a všemožných obchodech, ale zatím jsem to nikde v nabídce neviděl. Jen na eBay byla k dispozici nějaká “předobjednávka”, ale anglicky moc neumím a taky jsem to chtěl samozřejmě s českým návodem a zcela počeštěné tak, jak je to na prospektu, nerad bych si totiž některé “funkce” popletl. Pokud máte někdo info, kde by se to dalo sehnat, tak mi, prosím, dejte vědět na můj mail. Pro jistotu teď přikládám i ten leták, ofocený, stačí na něj kliknout.
letak

Všem předem moc děkuju za každou informace kde nakoupit
a přeju veselý zbytek pracovního týdne (dámy prominou) …

Napsat komentář

Můžete použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>